KS SEMP Ursynów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 220, wczoraj: 147
ogółem: 196 194

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Wyszukiwarka

Aktualności

Mecz z Przyszłością Włochy

  • autor: SempUrsynow, 2016-05-24 18:07

Mecz z Przyszłością Włochy odbędzie się w środę 25 maja o godzinie 19:15 na boisku w Ursusie.

Na mecz zabieramy dwa komplety getr czerwone i niebieskie.

Zbiórka zawodników 18:15

Kadra na mecz: RUTKOWSKI, ŻACZEK, MODZELEWSKI, RĄCZKIEWICZ, WROCHNA, WOJCIECHOWSKI, MICHALSKI, GOMOŁA, DĘBSKI, RYBAK, MALICKI, ANUSIK, LUDYNIA, TRETIAK, KRASUSKI, KOWALSKI.


Mecz z Zaborowianką Zaborów

  • autor: SempUrsynow, 2016-05-20 21:44

W sobotę 21 maja o godzinie 16:00 rozegramy mecz z zespołem Zaborowianki Zaborów.

Mecz odbędzie się w Zaborowie przy ulicy Jana Kujawskiego 5

Wyjazd zawodników busem  - zbiórka godzina 14:00 - parking Koncertowa

kadra na mecz:

RUTKOWSKI, ŻACZEK, MICHALSKI, WROCHNA, RĄCZKIEWICZ, GOMOŁA, MALICKI, LUDYNIA, KRASUSKI, ANUSIK, RYBAK, DĘBSKI, SADOWSKI, KOWALSKI, WOJCIECHOWSKI.


Mecz z Naprzodem Stare Babice

  • autor: SempUrsynow, 2016-05-13 22:13

W niedzielę 15 maja w Ursusie o godzinie 17:30 rozegramy mecz z zespołem Naprzodu Stare Babice

Zbiórka zawodników 16:20 - zabieramy getry niebieskie i czerwone

Kadra na mecz:

RUTKOWSKI, ŻACZEK, MODZELEWSKI, WOJCIECHOWSKI, WROCHNA, RĄCZKIEWICZ, KRASUSKI, GOMOŁA, RYBAK, MALICKI, ANUSIK, TRETIAK, DĘBSKI, SZYMAŃSKI, SADOWSKI.


Mecz z Perłą Złotokłos

  • autor: SempUrsynow, 2016-05-06 21:39

W sobotę 7 maja o godzinie 17:30 rozegramy mecz z zespołem Perły Złotokłos. Mecz odbędzie się w Złotokłosie na boisku przy ulicy R. Traugutta 10.

Zbiórka zawodników 16:20

Kadra na mecz:

RUTKOWSKI, ŻACZEK, MODZELEWSKI, RĄCZKIEWICZ, WROCHNA, MICHALSKI, GOMOŁA, KRASUSKI, RYBAK, MALICKI, LUDYNIA, ANUSIK, KOWALSKI, DĘBSKI, TRETIAK, WOJCIECHOWSKI.


Mecz z Unią Warszawa

  • autor: SempUrsynow, 2016-04-29 21:51

Mecz z Unią Warszawa odbędzie się w sobotę o godzinie 20:00 w Ursusie.

Zbiórka zawodników 18:50

Kadra: RUTKOWSKI, ŻACZEK, MODZELEWSKI, RĄCZKIEWICZ, MICHALSKI, WOJCIECHOWSKI, WROCHNA, LUDYNIA, KRASUSKI, ANUSIK, MALICKI, RYBAK, GOMOŁA, LIGĘZA, KOWALSKI, DĘBSKI.


Mecz z Koroną Góra Kalwaria

  • autor: SempUrsynow, 2016-04-22 21:32

W sobotę 23 kwietnia rozegramy mecz z zespołem Korony Góra Kalwaria. Spotkanie odbędzie się w Górze Kalwarii o godzinie 17:00.

Adres boiska. Góra Kalwaria ul. Wojska Polskiego 44 - boisko naturalne

Zbiórka zawodników 15:50 - stroje niebieskie

Kadra na mecz; RUTKOWSKI, ŻACZEK, MODZELEWSKI, RĄCZKIEWICZ, MICHALSKI, WROCHNA, WOJCIECHOWSKI, LUDYNIA, GOMOŁA, RYBAK, MALICKI, KOWALSKI, ANUSIK, LIGĘZA, KOWALSKI, DĘBSKI, TRETIAK.


Mecz z Naprzodem Brwinów

  • autor: SempUrsynow, 2016-04-15 21:21

W sobotę o 14 mecz z zespołem Naprzodu Brwinów. Spotkanie odbędzie się w Brwinowie o godzinie 14:00 .a boisku przy ulicy Turystycznej 4 - boisko naturalne.

Zbiórka zawodników 12:50

Kadra na mecz: RUTKOWSKI, ŻACZEK, MODZELEWSKI, MICHALSKI, WROCHNA, RĄCZKIEWICZ, RYBAK, MALICKI, DEBSKI, ANUSIK, KRASUSKI, TRETIAK, GOMOŁA, LIGĘZA, KOWALSKI, LUDYNIA.


Archiwum aktualności


Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zaborowianka Zaborów 0:5 Naprzód Brwinów
Przyszłość Włochy 4:3 Naprzód Stare Babice
KS Teresin 4:1 Perła Złotokłos
Milan Milanówek 3:3 Unia Warszawa
Laura Chylice 5:1 Korona Góra Kalwaria
MKS Piaseczno 3:1 KS SEMP Ursynów
LKS Chlebnia 4:3 RKS Okęcie Warszawa
FC Lesznowola 2:1 Pogoń II Grodzisk Maz.

Kalendarium

24

05-2016

wtorek

25

05-2016

środa

26

05-2016

czwartek

27

05-2016

piątek

28

05-2016

sobota

29

05-2016

niedziela

30

05-2016

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MKS PiasecznoKS SEMP Ursynów
MKS Piaseczno 3:1 KS SEMP Ursynów
2015-11-14, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
LKS Chlebnia - KS SEMP Ursynów
Unia Warszawa - Laura Chylice
Naprzód Brwinów - Pogoń II Grodzisk Maz.
FC Lesznowola - RKS Okęcie Warszawa
MKS Piaseczno - Korona Góra Kalwaria
Milan Milanówek - Perła Złotokłos
KS Teresin - Naprzód Stare Babice
Przyszłość Włochy - Zaborowianka Zaborów