Po meczu z Żyrardowianką

W środę 21.09 wygraliśmy na wyjeździe z zespołem Żyrardowianki 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Rafał Michalski.

SEMP: 21.Jakub Żaczek - 25. Rafał Włoda, 6. Kamil Modzelewski (58' 13. Rafał Perka), 4. Rafał Michalski, 23. Jakub Kozakow, 11. Paweł Rybak,  5. Damian Krasuski (c), 24. Krzysztof Dzięgielewski, 15. Artur Anusik, 16. Radosław Tretiak (62' 20. Marcin Kowalski), 18. Mateusz Szarpak (83' Ernest Orzechowski)

Po meczu krótkich wypowiedzi udzielili Rafał Michalski i Maciej Krzyształowicz.

Rafał Michalski: Cieszę się, że udało się dowieść to zwycięstwo do końca mimo, że drużyna przeciwna postawiła Nam bardzo trudne warunki. Z Lesznowolą to się nie udało. Być może ktoś z Nas wtedy popełnił błąd, albo los tak chciał. Dzisiaj cieszymy się jednak ze zdobycia cennych trzech punktów.

Maciej Krzyształowicz (tr. bramkarzy): W zeszłym tygodniu troszkę szczęścia Nam zabrakło wygrywaliśmy 2:0 i nie udało się tego dowieść(2:2 z FC Lesznowolą). Powtarzałem chłopakom, że szczęście w końcu musi Nam dopisać jeśli trochę więcej damy od siebie i pomożemy temu szczęściu. Dzisiaj tak się stało. Walczyliśmy do samego końca. Bramkarz bardzo Nam pomógł, przez to, że obronił rzut karny. Dodało to wiele pozytywnej energii całemu zespołowi i dlatego udało Nam się wygrać. Był to trudny mecz ale najważniejsze, że zostało zero z tyłu, a nie z przodu.

źródło wywiadów: www.żyrardowianka.pl