3 miejsce na zakończenie sezonu

16 czerwca nasza drużyna rozegrała ostatnie spotkanie ligowe w tym sezonie. Jako gospodarze podejmowaliśmy drużynę Józefovii Józefów. Pomimo tego, że awans do IV ligi zapewnił sobie już wcześniej KS Raszyn, mecz z Józefovią nie był meczem o przysłowiową pietruszkę. Zwycięstwo w nim dawało nam 3 miejsce w końcowej tabeli. O to samo walczyli nasi przeciwnicy, ale im wystarczał remis do osiągnięcia celu.

Nasi chłopcy zagrali dobre spotkanie i po bramkach Pawła Rybaka i Roberta Dębskiego odnieśli zasłużone zwycięstwo 2-0.

Oczywiście po bardzo udanej rundzie jesiennej, którą zakończyliśmy na 1 miejscu pozostaje pewien niedosyt, że nie udało się wywalczyć awansu do IV ligi. Ale 3 miejsce w lidze okręgowej to jak dotychczas najlepszy wynik w historii klubu.

Brawo piłkarze!! Brawo sztab szkoleniowy!!