Ramowy terminarz na rundę jesienną 2018/2019

KS SEMP w najbliższym sezonie będzie występował w dalszym ciągu w grupie II Warszawskiej Klasy Okęgowej.

W miejsce zdegradowanych Sparty II Jazgarzew, Naprzodu Brwinów, Błękitnych Korytów i Piasta Piastów oraz KS Raszyn, który awansował do 4  ligi do naszej grupy trafiły zespoły, które uzyskały awans z klasy A, Laura Chylice, MKS Piaseczno II, LKS Osuchów  Milian Milanówek oraz spadkowicz z 4 ligi Perła Złotokłos.

Sezon rozpoczynamy w weekend 11-12.08 meczem z AP Żyrardów na własnym boisku, a następnie czeka nas mecz w środę 15.08 z beniaminkiem Milanem Milanówek.

1. 2018-08-11 - 2018-08-12      SEMP Ursynów                                 AP ŻYRARDÓW

2. 2018-08-15 - 2018-08-16      SEMP Ursynów                                 KS Milan Milanówek

3. 2018-08-18 - 2018-08-19      MKS PIASECZNO II                          SEMP Ursynów

4. 2018-08-25 - 2018-08-26      SEMP Ursynów                                  LKS Perła Złotokłos

5. 2018-09-01 - 2018-09-02      LKS Osuchów                                    SEMP Ursynów

6. 2018-09-08 - 2018-09-09      SEMP Ursynów                                   LKS Chlebnia

7. 2018-09-15 - 2018-09-16      KS Laura Chyl                                     SEMP Ursynów

8. 2018-09-22 - 2018-09-23      SEMP Ursynów                                    KS Teresin

9. 2018-09-29 - 2018-09-30      GKS Naprzód GOSIR Stare Babice     SEMP Ursynów

10. 2018-10-06 - 2018-10-07    SEMP Ursynów                                     MLKS Józefovia Józefów

11. 2018-10-13 - 2018-10-14     KS Ursus II W-wa                                 SEMP Ursynów

12. 2018-10-20 - 2018-10-21     SEMP Ursynów                                    KS Konstancin

13. 2018-10-27 - 2018-10-28     KS Grom Warszawa                             SEMP Ursynów

14. 2018-11-03 - 2018-11-04     SEMP Ursynów                                    GKS Pogoń II Grodzisk Maz.

15. 2018-11-10 - 2018-11-11     KS Przyszłość Włochy                          SEMP Ursynów